FabrykaStyluStyl & Trendy › Ślubne dekoracje handmade

Ślubne dekoracje handmade

Każdy, kto decyduje się na ślub, chce by uroczystość ta była i wyglądała wyjątkowo. Wszystko jednak kosztuje i to sporo. Zarówno sala ślubna, orkiestra, jak i suknia panny młodej gwarantują wysokie koszty. Niektóre rzeczy jednak można zrobić samemu – wystarczy poświęcić tylko trochę czasu i zrobić ślubne dekoracje samemu!

Zabawne i oryginalne zaproszenia

Dzięki temu, że wykona się je samodzielnie, ślubne dekoracje nie będą kiczowate. Co może być hand-made? Przede wszystkim zaproszenia – kto powiedział, że trzeba za nie tak dużo płacić? Lepiej kupić ładny papier i wydrukować je w domu. To zajmie czas i nie będzie darmowe, jednak i tak się opłaca.Fajnie jest stworzyć zaproszenia, które mają charakter i nie są jedynie wzorem skopiowanym – młodzi ludzie mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Może zaproszenia zrobić z wywołanych zdjęć pary?

dekoracje ślubne

Odrobina inwencji twórczej

Inne dekoracje ślubne, które można zrobić samemu to wizytówki na stoły. Wiadomo, że goście są usadzeni przez organizatorów – takie małe karteczki z imionami i nazwiskami można również wydrukować samemu. Jesienią zabawnie wyglądają wbite na drucik, który tkwi w …kasztanie. Koło talerzy można zaś umieścić wesołe pierniki z imionami panny młodej i pana młodego. Ten, kto lubi zdobić ciastka może zakryć je lukrem na wzór sukni ślubnej (biały lukier) i garnituru (ciemny lukier). Ślubne dekoracje typu do wazoników na stół również można wykonać samodzielnie, podobnie jak świece czy do sali czy ogrodu. Wystarczy tylko chcieć!

Takie dekoracje z pewnością wkomponują się w nowoczesną salę weselną, którą można zarezerwować na www.nobohotel.pl/sala-weselna.html. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych sal weselnych w Łodzi.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać